Naše cesta za uměním říkat NE...

VIDEO: Proč se každodenně ohlížet zpět?

Ohlédněte se na konci každého dne za tím, co se Vám v něm přihodilo a zhodnoťte si, co Vám to přineslo směrem k jeho naplnění.

AUDIO: Jak se děje změna

Nebaví Vás se do zblbnutí neustále honit jak ten křeček v kolečku, jen abyste získali trochu času pro sebe? Musíte se rozhodnout začít dělat věci jinak než dosud. Překonat se. Udělat první nejmenší krok ke změně.

🎤+ 🎥: 6 kroků k naplnění své vize

Míváme velké sny, ale vzápětí je zadupeme do země. Nevěříme si. Dáváme si raději malé sny. Malý sen ale není to samé jako malý krok k velkému snu. Když Vám nejde dosáhnout Vašeho přání, vize, cíle, může se stát, že je to z důvodu špatně nastaveného cíle (více v AUDIU). Správně nastavený cíl, díky kterému s lehkostí docházíte k jeho naplnění má těchto 6 kroků (více ve VIDEU).

Jak čerpat z vlastních chyb

Jak vyjít ze začarovaného kruhu nekončeného problému a zvládnout ustát své nepříjemné emoce? Jiří Šatoplet prozrazuje svůj návod...

Jak vyzrát na pracovní masakr před dovolenou

Zdá se, že množství práce před dovolenou neubývá a dokonce máte chvílemi pocit, že úkoly bobtnají jak hrnečku vař!? Z mé koučovací praxe vyplývá, že období před dovolenou jsou často u koučovaných uváděná různá nedorozumění na pracovištích. Pomůže vědomí sebe sama!

VIDEO: Proč se bojíme změny

Už jste si někdy stáli za svým názorem tak, že jste byli v drtivé menšině? A začali jste pochybovat, jestli to Vaše rozhodnutí bylo správné? Je to Vaše rozhodnutí a Váš život, který žijete právě a jen Vy. Nenechte si ho vzít.

Jak cítit vděk za každých okolností

Koučka a psychoterapeutka Andrea Šatopletová v osobním příběhu sestavuje s pomocí celoživotní rovnováhy šokující konstrukt z vděčností vedoucích k osobní hojnosti.

AUDIO: Rizika hodnocení

Nejen v období dětství, ale i v dospělosti často slýcháme od druhých lidí různé nálepky na to, jací jsme. Hodnocení od druhých lidí ve stylu jsi “takový a makový” v negativním stylu nás může vnitřně dokonce zranit a poznamenat na celý život. Přitom stačí tak málo....

AUDIO: I Vy na to máte

I Vy můžete žít svá tajná přání. Objevte svůj motor a žijte svůj sen.

Když návody na úspěšný život nefungují… Co s tím?

Média a internet jsou plné zaručených návodů a rad, jak žít láskou naplněný život. Jde o doporučení někoho jiného, kdo nežije Váš život. Proto nikdy nemůže předat TO zaručené právě pro Vás...

AUDIO: PASIVNÍ AGRESE ➡️ Jste agresor nebo oběť?

Pasivní agrese zanechává rány na duši. Ty nejsou na první pohled vidět. Jste-li jejím příjemcem, mějte na paměti, že to není o Vás, je to o agresorovi. On má problém, vy mu ho něčím ukazujete a to ho čílí, proto se do Vás strefuje.